Performance met live muziek
Waar vind je nog houvast als de grond van onder je voeten wordt weggenomen? Hoe vinden we nog contact met elkaar? Misschien zijn dat vragen waarop geen antwoord te vinden valt. Of zijn geen antwoorden ook antwoorden. Maaren Massin en Kaat Van Eyken trekken je mee in hun nieuwe wereld. Ik denk dat ik dacht dat ik je zag proberen is een totaalervaring met beeld en geluid.
Maaren Massin en Kaat Van Eyken zitten samen in het zesde jaar Woordkunst Drama aan PIKOH. Kaat (°2007, Leuven) speelde eerder mee in de theaterproducties Kapottepoppenkoppen (2018) van dOFt en Getickt (2022) van Toneel Linden. Daarnaast heeft ze ook een bijrol in de nieuwe kortfilm Shutterspeed van Jasper De Maeseneer. Maaren (°2007, Sint-Truiden) doet mee in out of hands (2025), de nieuwe dans/muziekproductie van fABULEUS & Michiel Vandevelde. Voor hun VAART-project laten ze zich inspireren door o.m. het werk van de Poolse schrijfster Wislawa Szymborska en de muziek van de alternatieve rockband R.E.M.
Concept, muziek & beelden Maaren Massin & Kaat Van Eyken Coaching Ferre Marnef Productie fABULEUS Met de steun van de stad Leuven en de Vlaamse Gemeenschap
VAART vindt plaats op donderdag 15, vrijdag 16 en zaterdag 17 mei.
Het project van Kaat & Maaren is te zien in het ROZE traject.
TOONMOMENTEN
don 15 mei, 19:30
vrij 16 mei, 19:30
zat 17 mei, 16:00
Het volledige programma vind je hier.