Contact
Algemene en artistieke leiding
Dirk De Lathauwer [ dirk@fabuleus.be ]
Zakelijke leiding
Eleen Daneels [ eleen@fabuleus.be ]
Zakelijke ondersteuning
Leo Kenzeler [ leo@fabuleus.be ]
Spreiding
Vincent Van den Bossche [ vincent@fabuleus.be ]
Communicatie en educatie
Filip Bilsen [ filip@fabuleus.be ]
Productie
Kathleen Vogelaers [ kathleen@fabuleus.be ]
Eline Develtere [ eline@fabuleus.be ]
Teresa Wouters [ teresa@fabuleus.be ]
Dramaturgie
Peter Anthonissen [ peter@fabuleus.be ]
Techniek en logistiek
Pol Verwilt [ pol@fabuleus.be ]
Arno Knapen [ arno@fabuleus.be ]

Hoe boek ik een productie? 
Bel fABULEUS op 016.24 66 34 of mail vincent@fabuleus.be

Hoe reserveer ik voor een theater- of dansproductie? 
Meestal kan je reserveren bij het cultuur- of kunstencentrum waar de voorstelling speelt. Voor de voorstellingen in OPEK, Leuven is het telefoonnummer 016.300.900. Bij twijfel kan je voor info bellen naar het algemene nummer: 016.24 66 34. 

Betalingen 
Alle betalingen voor fABULEUS op het rekeningnummer BE41 0014 5728 0510.

Verzekeringen 
Alle kinderen, jongeren die in de gebouwen van fABULEUS aan een activiteit deelnemen of op tournee zijn met een productie zijn verzekerd bij KBC-verzekeringen.

fABULEUS vzw
OPEK
Vaartkom 4
3000 Leuven
tel. 016.24.66.34 

Met de WAGEN vanuit HASSELT
• E313/A2 richting Brussel
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de WAGEN vanuit GENT of BRUSSEL?
• E40 richting Brussel
• E40 volgen richting Luik/Leuven
• Afslag E313/A2 richting Leuven
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de WAGEN vanuit ANTWERPEN/MECHELEN
• E19/A1 richting Brussel
• E40 richting Luik/Leuven
• Afslag E313/A2 richting Leuven
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de TREIN
• Afstappen Leuven station
• Neem de uitgang naar het Martelarenplein
• Ga rechtsaf de Diestsevest naar beneden
• Loop tot aan de Vaart
• Sla links af en loop langs de Vaartkom
• Het grote gebouw op het einde van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn