Contact
Algemene en artistieke leiding
Dirk De Lathauwer [ dirk@fabuleus.be ]
Zakelijke leiding
Eleen Daneels [ eleen@fabuleus.be ]
Zakelijke ondersteuning
Leo Kenzeler [ leo@fabuleus.be ]
Spreiding
Vincent Van den Bossche [ vincent@vincentcompany.be ]
Sanne Hubert [ sanne@vincentcompany.be ]
Communicatie en educatie
Filip Bilsen [ filip@fabuleus.be ]
Perscontact
Cien Schelkens [ cien@vincentcompany.be ]
Productie
Eline Develtere [ eline@fabuleus.be ]
Teresa Wouters [ teresa@fabuleus.be ]
Dramaturgie
Peter Anthonissen [ peter@fabuleus.be ]
Techniek en logistiek
Pol Verwilt [ pol@fabuleus.be ]
Seppe Janssens [ seppe@fabuleus.be ]
Louai Hashem [ louai@fabuleus.be ]
Raad van bestuur
Veerle Vandamme (voorzitter)
Marc Mellaerts (penningmeester)
Lara Rogiers
Debbie Esmans
Luc Deneffe
Wietse Marievoet

Hoe boek ik een productie? 
fABULEUS-producties worden gespreid door Vincent Company. De contactpersonen zijn Vincent Van den Bossche (+32 (0)486 38 39 55/ vincent@vincentcompany.be) en Sanne Hubert (+32 (0)474 48 46 86/ sanne@vincentcompany.be)

Hoe reserveer ik voor een theater- of dansproductie? 
Meestal kan je reserveren bij het cultuur- of kunstencentrum waar de voorstelling speelt. Voor de voorstellingen in OPEK, Leuven is het telefoonnummer 016.300.900. Bij twijfel kan je voor info bellen naar het algemene nummer: 016.24 66 34. 

Betalingen 
Alle betalingen voor fABULEUS op het rekeningnummer BE41 0014 5728 0510.

BTW
Sinds 2020 is fABULEUS btw-plichtig. Het btw-nummer is BE 0869.750.203.

Verzekeringen 
Alle kinderen, jongeren die in de gebouwen van fABULEUS aan een activiteit deelnemen of op tournee zijn met een productie zijn verzekerd bij KBC-verzekeringen.

fABULEUS vzw
OPEK
Vaartkom 4
3000 Leuven
tel. 016.24.66.34 

VANAF STATION LEUVEN te voet naar OPEK
• Afstappen Leuven station
• Neem de uitgang naar het Martelarenplein
• Ga rechtsaf de Diestsevest naar beneden
• Loop tot aan de Vaart
• Sla links af en loop langs de Vaartkom
• Het grote gebouw op het einde van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

MET DE BUS
Bushalte Leuven Vaartkom ligt pal langs het plein voor OPEK. Om van aan het station van Leuven aan OPEK te geraken met de bus: Ga naar busperron 11 en neem bus 600, de buitenringbus. Deze brengt je in 5 minuten tot aan OPEK. Om terug naar het station te gaan neem je aan de overkant van de straat bus 601, de binnenringbus.

Bushalte Riddersstraat ligt achter OPEK in de Mechelsestraat. Neem rechts de Burchtstraat en wandel 3 straten rechts voorbij tot aan het begin van de Vaartkom. Het OPEK-gebouw ligt links. Vanaf de bushalte is het 3 minuten stappen tot aan het OPEK-gebouw. Hier stoppen:

Bus 4 richting Herent
Bus 5 richting Wakkerzeel
Bus 6 richting Wijgmaal

MET DE FIETS
Er zijn fietsenstallingen voorzien in en rond OPEK. Laat je fiets altijd gesloten achter.

MET DE AUTO
Vlakbij OPEK is er een betaalparking.

Deze website gebruikt cookies. Door verder te gaan op de site ga je akkoord met onze cookie policy.