Contact
Dirk De Lathauwer [ dirk@fabuleus.be ]
Algemene & artistieke leiding
Hanne Doms [ hanne@fabuleus.be ]
Zakelijke leiding en communicatie
Vincent Van den Bossche [ vincent@fabuleus.be ]
Pers en verkoop
Filip Bilsen [ filip@fabuleus.be ]
Communicatie en educatie
Cynthia Schenkels [ cynthia@fabuleus.be ]
Productie
Kathleen Vogelaers [ kathleen@fabuleus.be ]
Productie
Peter Anthonissen [ peter@fabuleus.be ]
Dramaturgie
Tom Philips, Klaas Trekker [ techniek@fabuleus.be ]
Techniek en logistiek
Leo Kenzeler [ leo@fabuleus.be ]
Zakelijke ondersteuning

Hoe boek ik een productie? 
Bel fABULEUS op 016.24 66 34 of mail info@fabuleus.be

Hoe reserveer ik voor een theater- of dansproductie? 
Meestal kan je reserveren bij het cultuur- of kunstencentrum waar de voorstelling speelt. Voor de voorstellingen in OPEK, Leuven is het telefoonnummer 016.300.900. Bij twijfel kan je voor info bellen naar het algemene nummer: 016.24 66 34. 

Betalingen 
Alle betalingen voor fABULEUS op het rekeningnummer 001-4572805-10 van BNP Paribas Fortis. 

Verzekeringen 
Alle kinderen, jongeren die in de gebouwen van fABULEUS aan een activiteit deelnemen of op tournee zijn met een productie zijn verzekerd bij KBC-verzekeringen.

fABULEUS vzw
OPEK
Vaartkom 4
3000 Leuven
tel. 016.24.66.34 
info@fabuleus.be

Met de WAGEN vanuit HASSELT
• E313/A2 richting Brussel
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de WAGEN vanuit GENT of BRUSSEL?
• E40 richting Brussel
• E40 volgen richting Luik/Leuven
• Afslag E313/A2 richting Leuven
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de WAGEN vanuit ANTWERPEN/MECHELEN
• E19/A1 richting Brussel
• E40 richting Luik/Leuven
• Afslag E313/A2 richting Leuven
• Afrit 18 Herent/Mechelen
• Links afslaan en onmiddellijk links voorsorteren 
• Volg de Mechelsesteenweg tot beneden aan de Keizersberg 
• De straat (verandert in de Burchtstraat) blijven volgen 
• Het grote gebouw in het midden van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn 

Met de TREIN
• Afstappen Leuven station
• Neem de uitgang naar het Martelarenplein
• Ga rechtsaf de Diestsevest naar beneden
• Loop tot aan de Vaart
• Sla links af en loop langs de Vaartkom
• Het grote gebouw op het einde van de straat is het Openbaar Entrepot waar de kantoren van fABULEUS zijn